درباره پارس لند

موجب كمال خرسندي و افتخار است كه اين پل ارتباطي، امكان تعامل با شما مشتريان، همکاران و مخاطبان ارجمندي كه شركت پارس لند را شايسته خدمت به خود دانسته ايد، فراهم آورده است. پارس لند همواره سعي دارد تا از رهگذر ارتباط با مشتريان خود از نيازهاي واقعي آنان آگاه گشته و بهترين راهكارها را در اختيار آنان قرار دهد . اين شركت بزرگترين سرمايه را مشتريان وفادار خود مي داند و همواره سعي در خدمت رساني و كسب رضايت ايشان دارد. خدمتگزاران شما در شركت پارس لند از بدو تاسيس تاكنون سعي داشته اند كه به پشتوانه بررسي آگاهانه بستر فعاليت، ارزيابي ويژگي هاي محيط كسب و كار، درك صحيح و كارشناسانه از نيازهاي روبه رشد مشتريان و شناسايي انتظارات به حق ايشان، به خدمات جديد و به روز فن آوري اطلاعات در کنار خلاقیت بی مانند هنر ایرانی زمينه ساز خدمت دهي مناسب و درخور باشند.

پارس لند با وجود ده ها نيروي متخصص و متعهد توانسته است در خصوص تامين نيازمندي هاي مشتريان، خود را به عنوان يكي از پيشتازان معرفي نموده و در حال حاضر بسياري از سازمان ها، ارگان ها، شركت هاي بزرگ خصوصي و دولتي،كارخانجات و واحدهاي توليدي معتبر، كليه خدمات نمایشگاهی، امور مرتبط با برگزاری و اجرای همایش ها و کنفرانس ها، کلیه خدمات مشاوره ای و تبلیغاتی خود را از اين مجموعه تامين  می نمايند.
پارس لند ارتقاء سطح علمي و تخصصي كاربران و مشتريان را وظيفه خود دانسته و برگزاري سمينارهاي تخصصي وكارگاه هاي آموزشي، برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه هاي مرتبط با فعاليت اين شركت، مشاركت در نمايشگاه هاي تخصصي در سراسر كشور، اطلاع رساني گسترده در رسانه هاي تخصصي، به روز رساني منظم وب سايت و ارسال خبر نامه هاي الكترونيكي،ارائه توضيحات به مراجعين حضوري و تلفني و ... را از اهم وظايف خود مي داند.

تكريم و احترام به مشتري كه در قالب ارائه خدمات متنوع ، سريع و دائماً به روز و حتي المقدور به دور از پيچيدگي اداري و فني از بدو شكل گيري تاكنون به عنوان راهبرد محوري شركت پارس لند مطرح بوده است، سود بردن از امكانات نرم افزاري و سخت افزاري مدرن و به روز و ترويج استفاده از فن آوري هاي روز دنيا با توجه به زيرساخت ها وتوانمندي هاي موجود تنها در راستاي نيل به سرمايه ارزشمند رضايت و اعتماد مشتريان انجام گرفته و دست اندركاران اين شركت پس از اين نيز از صدر تا ذيل همچنان در پي بسترسازي مناسب براي ارتقاي رضايتمندي مراجعان خواهند بود.
گروه پارس لند با اتكا به ياري خداوند سبحان و سرمايه اعتماد شما همراهان هميشگي، در پي آن است كه با تداوم روند رو به رشد خود، درپنج سال آينده در زمره بزرگترين و موفق ترين شركت هاي مجری و برگزارکننده همایش ها، کنفرانس ها، نمایشگاه های داخلی و بین المللی، مشاوره و تبلیغات در كشور قرار گيرد و با توسعه فعاليت هاي خود در ابعاد داخلي وبين المللي همچنان براي ايران و ايراني افتخار آفرين باشد.